Obec Struhařov
Struhařov okr. Praha-východ
Obec Struhařov Obec Struhařov

Vítejte na našich nových webových stránkách!

Dostávejte zprávy z obce Struhařov e-mailem nebo SMS

SmartInfo

registrace do systému SmartInfo (SMS, e-mail)

Vážení občané,

možná jste zaregistrovali spuštění nových webových stránek obce www.struharov.cz.

V souvislosti s novým, přehlednějším a modernějším webem, Vám nabízíme také novou službu Smart Info – odesílání důležitých informací a zpráv z obce na Vaši e-mailovou adresu nebo prostřednictvím SMS. Službu poskytujeme zdarma.

Buďte v obraze!

Registrací do Smart Info získáte přehled o plánovaných akcích a událostech v obci, o uzavírkách, výpadcích, odečtech, změnách úředních hodin, o nabídkách, o zasedáních zastupitelstva obce, o všech  podstatných informacích z obce.

Registrace je jednoduchá a rychlá!

Stačí vyplnit Vaše jméno + příjmení + e-mail + pokud chcete, tak nepovinně mobilní telefon. Takto se registrujete do e-mailové rozesílky a v případě zadání telefonu i do SMS rozesílky.

Zvolíte si kategorii, která Vás zajímá:

1. Novinky z obce – pokud Vás zajímají různé aktuality
  2. Úřední deska – pokud Vás zajímají informace úředního typu

Zvolit lze i obě kategorie zároveň.

Pokud se chcete registrovat pouze do SMS rozesílky, kontaktujte pro registraci buď osobně nebo telefonicky kancelář OÚ.

Pozor – dosavadní systém rozesílky bude 30.06.2023 končit… registrujte se včas!

S ohledem na zabezpečení Vašich osobních údajů bude dosavadní způsob rozesílání e-mailů ze strany obce ke dni 30.06.2023 ukončen. Chcete-li nadále dostávat informace ze strany obce, prosíme Vás o registraci do služby Smart Info.

Chci se zaregistrovat

Registrovat se můžete na našich webových stránkách:  REGISTRACE

Pokud Vás zajímá více informací, klikněte ZDE, nebo kontaktujte přímo kancelář OÚ.

Datum vložení: 1. 6. 2023 11:48
Datum poslední aktualizace: 13. 6. 2023 9:21

Informace, které by vás mohly zajímat!

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Mapový portál

ČEZ