Oficiální stránky obce Struhařov
          Kalendář akcí                      Technické služby Obce Struhařov           Kompostárna Struhařov

Seznam firem

Chcete-li přidat Vaši firmu do tohoto seznamu, můžete tak učinit zde.

Logo Název a popisKříž Miroslav
montáže a opravy elektroinstalací,montáž a servis el.topení včetně podlahových a stropních,centrálni programové regulace topení s možností připojení do PC(www BMR.cz),regulace kotelen,kotlů a tep.čerpadel,revize elektro,přihlášky,montáž zabezpeč.zařízení,domácích telefonů,anténích a počítačových rozvodů

logo firmy ABELO ...aby učení bavilo!
ABELO ...aby učení bavilo! Internetové knihkupectví a e-shop se školními potřebami. Škola - cesty - hračky - knihy. ABELO - VŠE PRO VAŠE CESTY ZA POZNÁNÍM.

Allianz pojištovna


BabyBurza.cz
BabyBurza.cz je inzertní portál zaměřený na prodej, koupi, výměnu nebo darování dětského, dámského, pánského oblečení, hraček, kojeneckých potřeb, kočárků. Inzerce je rozdělena do přehledných kategorií s rozšířeným vyhledáváním, které Vám pomohou vždy najít inzerát, který hledáte. Inzerce je pro všechny zdarma.

logo firmy BH - Interier


logo firmy CA Ventura
Prodej tuzemských a zahraničních zájezdů.Pořádání škol v přírodě, lyžařských výcviků, skupinové rekreace.Nabídka eurovíkendů a silvestrovských pobytů.

logo firmy DDD JERGL
Jako odborná firma v oblasti poskytování služeb dezinfekce (ochrana proti plísním), dezinsekce (odborné hubení hmyzu) a deratizace (odborné hubení hlodavců) využíváme zkušeností získaných během dlouholeté praxe: * na trhu působíme od roku 2007 * používáme širokou paletu povolených biocidních přípravků a moderních technologií * působíme na území celé České republiky a Slovenska

logo firmy EKOVY
Navrhujeme a realizujeme vytápění tepelným čerpadlem vzduch-voda včetně ohřevu teplé užitkové vody a bazénu. Systém obsahuje značkové a prověřené komponenty. Cena od 203 000 Kč + 9% DPH. Provádíme návrh a instalaci podlahového vytápění. Dále nabízíme realizaci podlahového vytápění systémem GIACOMINI za příznivé ceny.

logo firmy Generali Pojišťovna,a. s.
Od 22.6.2015 bude nová pobočka Generali pojišťovny v Říčanech na Masarykově nám.64/29 (vedle pošty). Otevřeno bude v pondělí 8-16,úterý 9-11, ve středu 13-18 hod. Bude zde možnost sjednat jakékoliv pojištění majetku(dům, byt, domácnost, chalupa) osob (úrazové a životní, cestovní, odpovědnost) firem (majetek a odpovědnost) i provádět servis stávajících smluv.

celkem 25 záznamů na 3 stranách.

1 2 3

Vyhledávání

Partneři obce:

MAS ŘÍČANSKO


LADŮV KRAJ

ANKETA:

Foto týdne

foto_tydne

Přihlášení pro firmy


Zaregistrujte se
Zapomněl jsem heslo

TOPlist

Copyright © EKdesign 2007