Oficiální stránky obce Struhařov
          Kalendář akcí                      Technické služby Obce Struhařov           Kompostárna Struhařov

Zábavné hřiště - MŠ

Slavnostní otevření dětského hřiště

Byl úspěšně dokončen projekt "Zábavné hřiště pro malé sviště", který vyvrcholil 4.10.2011 slavnostním otevřením. Za relizaci projektu vděčíme financování EU z Programu rozvoje venkova - Leader a podpoře MAS Říčansko o.p.s.


 

Zábavné hřiště pro malé sviště 

V návaznosti na připravovaný projekt rozšíření MŠ Struhařov byla podána žádost o dotaci na rozšíření a inovaci dětského hřiště u MŠ. Žádost byla úspěšná a tak si děti mohou od září 2011 hrát na zbrusu novém dětském hřišti.

Hlavní práce proběhly v průběhu července a srpna 2011, tedy v období, kdy MŠ nefungovala. Došlo k jeho posunu směrem od ulice Mnichovické, protože na jeho stávajícím místě je plánovaná přístavba MŠ.  Dětské hřiště tak jenom získalo – nyní je odstíněno od stále narůstající dopravy na Mnichovické a přitom na jižní prosluněné straně pozemku. Atraktivní sestava herních prvků obohatila pohybové aktivity a herní možnosti dětí. Mezi takové prvky patří i Interaktivní hřiště, které umožňuje pestrou paletu her a to nejen pohybových.

  

Hřiště je koncipováno jako místo pro učení, poznávání, sport i odpočinek. Ať již dotace na vlastní rozšíření školky dopadne či nikoliv, hřiště už zůstane dětem pro radost.

Celkové náklady projektu činí  817 046,- Kč, z toho náklady obce 10% + DPH

         

Děkujeme všem, kteří projektu pomohli na svět, dětí je čím dál víc a má smysl pro ně udělat to nejlepší, co umíme!!!

     


Vyhledávání

Partneři obce:

MAS ŘÍČANSKO


LADŮV KRAJ

ANKETA:

Foto týdne

foto_tydne

Přihlášení pro firmy


Zaregistrujte se
Zapomněl jsem heslo

TOPlist

Copyright © EKdesign 2007