Oficiální stránky obce Struhařov
          Kalendář akcí                      Technické služby Obce Struhařov           Kompostárna Struhařov

Dopravní značení - rekonstrukce

Dopravní značení

 

V obci se podařilo odstranit ošklivé rezavějící dopravní značky a nahradit je novými, které splňují stávající normy. V některých případech došlo k zásadním změnám, na které tímto chceme upozornit:
-  na výjezdu z Mnichovické i Jevanské na Ondřejovskou byly značky „Dej přednost v jízdě“ nahrazeny „Stop“
-  frekventovaná ulice V Zahradách se stala hlavní oproti ulici K Průhonu, na jejich křižovatce přestala tedy platit přednost zprava
-  celá ulice Mnichovická byla vybavena zákazem stání a sníženou rychlostí na 40km/h, což by mělo zvýšit bezpečnost chodců i projíždějících vozidel v zatáčkách této hlavní ulice. Respektujte toto omezení, pro jejich dodržování budou prováděny policejní kontroly.
Investičně nákladná akce byla podpořena dotací z Programu obnovy venkova Středočeského kraje ve výši 50%  nákladů a počítáme i s přispěním Správy a údržby silnic Kutná Hora (dále jen SÚS)  za značení  na hlavních komunikacích v její správě.
Navíc SÚS na žádost obce vyznačila dva nové přechody na Mnichovické – u školky a u rybníka, osazení svodidel v zatáčkách pod obcí, opravila komunikaci III. třídy mezi Habrem a Jevany. V jednání je zajištění bezpečnosti křižovatky Ondřejovská, Mnichovická, kde dochází k přímému ohrožení především školáků řidiči nerespektujícími omezení rychlosti a to ochranným ostrůvkem mezi pruhy kolem přechodu a semaforem - signalizace měření rychlosti je již v provozu.
Věříme, že dokončený projekt dopravního značení přispěje nejen ke zlepšení vzhledu obce, ale zejména k bezpečnosti pro všechny účastníky provozu.


Vyhledávání

Partneři obce:

MAS ŘÍČANSKO


LADŮV KRAJ

ANKETA:

Foto týdne

foto_tydne

Přihlášení pro firmy


Zaregistrujte se
Zapomněl jsem heslo

TOPlist

Copyright © EKdesign 2007