OÚ upozorňuje na informace předané PČR

OÚ upozorňuje na informace předané PČR

Rád bych Vás touto elektronickou cestou požádal o spolupráci při získání informací vedoucích k dopadení podezřelé osoby. Jedná se o oznámení na neznámého pachatele, který v posledních několika letech se pohybuje  zejména v oblasti lesů a okolí obcí: Louňovice, Struhařov, Svojetice, Jevany, Vyžlovka, Mukařov, Kostelec nad Černými Lesy a obnažuje se před ženami. Modus operandi je pokaždé podobný: vyhlídne si osamocenou ženu na procházce, kdy jí chvilku následuje a poté se před ní odhalí donaha, kdy je vidět jeho přirození. Policie ČR se jej snaží již delší dobu dopadnout, dosud neúspěšně.

Poslední případ se stal v červnu 2019, kdy poškozená osoba uvedla následující popis osoby:

Muž vysoký okolo 170cm, velmi hubená postava,  věk kolem 25 let, při chůzi má škubavé pohyby a na hlavě tmavá pokrývka hlavy, nebo možná paruka. Muž byl oděn do dlouhého kabátu, kdy pod ním byl nahý.

Prosím vedení obce o seznámení se s výše uvedeným, dále prosím o šíření informací zejména k ženám z uvedených obcí, aby si všímali okolí a v případě výskytu takovéto podezřelé osoby, nebo informací vedoucí k jejímu dopadení volali na linku 158, nebo mě kontaktovali na tento email.

Děkuji a přeji hezký den.

nstržm. Tomáš Kostelka
asistent