620 let obce Struhařov

Tak nám čas utekl, půl roku příprav je za námi a nastává víkend, kdy společně oslavíme 620 let od vzniku naší obce.

Z důvodu zajištění bezpečnosti je nutné částečně omezit provoz v některých ulicích, a proto Vás prosíme o toleranci a maximální opatrnost.
Přikládám plánek s odklonem dopravy na centrální parkoviště, které je umístěno v zóně Pod Hliněným rybníkem (Optreal) a vyznačenou uzavírkou v místě jarmarku a okolo hlavní scény:
Od 13.00 hodin do 01.00 bude omezen průjezd ul. v Zahradách , U Rybníčka a K Průhonu (v úseku od ul. Mnichovická po ul. v Zahradách).
Majitelé nemovitostí v ul. U Rybníčka a V Zahradách po křižovatku K Průhonu, budou mít vjezd ke svým nemovitostem pouze od Ondřejovské – tyto ulice budou označeny jako slepé.

Plně neprůjezdný bude úsek ul. V Zahradách podél hlavní scény (průjezd bude zpřístupněn pouze záchranným složkám a účinkujícím) a část ul. K Průhonu (od Mnichovické po křižovatku s ul. V Zahradách).
V době konání průvodu 12.30 – 14.30 bude probíhat vždy uzavírka daného úseku na ul. Mnichovická a Ondřejovská – dbejte prosím pokynů hasičů a značení.

Od pátku 9.6. 22:00 do soboty 10.6. 20:00 je zákaz parkování na parkovišti u fotbalového hřiště, kde bude po celou sobotu probíhat prezentace firmy Škoda auto.
Těšíme se na hojnou účast! 🙂 MH

Průvod vyjde ve 12:30 ze Školního náměstí (sraz 12:15)